ארגונים חברתיים - ברחבי העיר באר שבע

OneDay – Social Volunteering

התנדבויות-חברתיות (קבוצתיות) חד פעמיות במגוון תחומים וללא התחייבות למכסת שעות.

ארגון OneDay הוקם כפלטפורמה חברתית- התנדבותית, א-פוליטית, בינלאומית, ומטרתה לאפשר לצעירים בגילים בין 18-35 לשלב פעילות התנדבותית ותרומה לקהילה באופן המותאם לשגרת חייהם, צרכיהם ורצונם.

אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם עשרות גופים ומארגנים פעילויות במבחר אין סופי של תחומים: בתי תמחוי, מוסדות לטיפול בקשישים, מוסדות ילדים ונוער בסיכון, פרויקטים סביבתיים ורבים אחרים.

בתום כל פעילות התנדבות אנו לוקחים את המתנדבים בקבוצה ויחד אנחנו יושבים בפאב / בית קפה / מסעדה או שעורכים פיקניק ביחד על מנת לבלות עוד קצת זמן אחד/ת עם השני/ה ולהכיר את הצעירים שסביבנו קצת יותר.

חזון הארגון

אנחנו ב- OneDay  מאמינים ביצירת חוויית התנדבות מהנה ונגישה לצעירים תוך יצירת קהילת מתנדבים בינלאומית.
בניגוד לארגונים רבים אחרים ההתנדבות דרך OneDay איננה דורשת מחויבות רשמית או הכשרה מוקדמת. כל מתנדב יכול להגיע במועד שנוח לו ולהשתלב בפעילות שמתאימה לו.

היקף הפעילות

בניגוד לארגונים רבים אחרים ההתנדבות דרך OneDay  איננה דורשת מחויבות רשמית או הכשרה מוקדמת. כל מתנדב יכול להגיע במועד שנוח לו ולהשתלב בפעילות שמתאימה לו – הן מבחינת המועד והן מבחינת אופי הפעילות. מטבע הדברים, אנחנו מקיימים פעילויות התנדבותיות במוקדים שונים, בהתאם לצורכי העיר.

בממוצע, אנחנו מארגנים פעילות התנדבות חברתית אחת לשבוע, כשבכל פעם הפעילות תהיה במקום שונה ובעלת אופי שונה. נתנדב עם ילדים, קשישים, בעלי חיים, נגיע לארוז מזון לנזקקים, נשפץ בתים של ניצולי שואה, נקים ונשפץ גינות קהילתיות ובעוד תחומים רבים. אתם תוכלו להגיע להתנדב איתנו פעם בשבוע, פעם בחודש או אפילו פעם בשנה – כמה ומתי שרק תרצו.

מלגה או התנדבות?

ניתן לקבל מלגה דרך הדיקאנט תמורת הפעילות ולהתנדב בהתנדבויות השונות או כחלק מהצוות הקבוע המארגן את הפעילויות- הקבלה לצוות תהיה לאחר ראיון אישי עם מנהל הסניף.

לפרטים נוספים – צרו קשר!

דני גדייב – 050-7737871
DaniG@onedayvolunteering.org

לאתר האינטרנט שלנו לחצו כאן.
לדף פייסבוק של הארגון לחצו כאן.
לקבוצת פייסבוק של באר שבע לחצו כאן.

שנה גודל פונט
ניגודיות גבוהה