מנוע חיפוש להתנדבות חד פעמיות

איפה נתנדב היום?

קבלו ארבעה שלבים שיעזרו לכם למצוא מקום מהנה להתנדבות:

אז לאחרונה התפנה לך קצת זמן, או היה לך רצף של מזל טוב שהיית חייב להעביר אותו זה. לא משנה מה הסיבה, החלטת שהגיע הזמן לעשות את הצעד ולהתחיל לתת בלי לצפות לתמורה, או במילה אחרת: להתנדב. מדהים! הבעיה היחידה היא שאם אתה לא יודע מאיפה להתחיל, למצוא מקום להתנדב בו יכול להתגלות כמשימה לא פשוטה. האם אתה הולך על ארגונים גדולים או מעדיף לבחור מיזם מקומי? ברגע שאתה מבוגר, התנדבות נוטה להיות אחת הפעילויות הראשונות שיורדות מהפרק בגלל שלפעמים זו יכולה להיות פרוצדורה לא פשוטה. עם זאת, התנדבות טובה לבריאות הגוף והנפש. מחקרים הראו שהתנדבות יכולה לגרום לך להרגיש יותר מחובר מבחינה חברתית, וגם לאנשים שמתנדבים באופן קבוע יש לחץ דם נמוך יותר. 

בחר תחום עניין

כנראה שתיהנה יותר אם תעשה משהו שמעניין אותך. בחר תחום שמרתק אותך: אם אתה אוהב בעלי חיים תבדוק אפשרויות של התנדבות במקלטים לבעלי חיים. אם תמיד התעניינת בבריאות, בדוק את תוכנית ההתנדבות בבית החולים הקרוב ביותר. דרך אגב אל תרגיש מחויב לדבוק בתחומי עניין שאתה מכיר, התנדבות היא דרך מצוינת ללמוד מיומנויות חדשות בחינם. אז עכשיו יש לך הזדמנות לעשות משהו שמעולם לא עשית, בין אם זה לבנות גגות לבתים או לגנן במרכז הקהילתי הקרוב לביתך.

בדוק את לוח הזמנים שלך

לאחר שהחלטת במה אתה רוצה להתמקד הגיע השלב הבא: כמה זמן אתה רוצה להקדיש להתנדבות? האם אתה מחפש שינוי קבוע שיאפשר לך להתנדב כל שבוע או שאתה מעדיף להתחיל עם הזדמנות חד פעמית? אם לוח הזמנים שלך פנוי אבל סביר להניח שיתמלא בחודשים הקרובים כדאי לקחת את זה בחשבון. דע כמה זמן אתה יכול להתחייב לפני פנייה לארגונים כדי שתוכלו למצוא את המסגרת המתאימה לשניכם.

צור קשר

אחרי שהבנת מה אתה מחפש וכמה זמן יש לך להקדיש לכך, הגיע הזמן לעשות את הצעד הקריטי וליצור קשר. – פה אנחנו נכנסים לתמונה! אסר”ן בעזרת עמותת רוח טובה ריכזו עבורכם את כל הזדמנויות ההתנדבות בישראל במנוע חיפוש אחד! כך תוכלו למצוא את המקום שמתאים לך בדיוק בהתאם לרצונות ולצרכים שלך (זמן, מיקום בארץ, תחום התנדבות וכו).

אז למה אתם מחכים – הקליקו על מנוע 

החיפוש משמאלכם והתחילו להתנדב!

שנה גודל פונט
ניגודיות גבוהה